Zaznacz stronę

U nas klienci zamawiają nowoczesne strony internetowe, które świetnie wyglądają na każdym urządzeniu.

Zwykle zaczynamy współpracę z klientami od zakresów webowych (internetowych). Później często rozwijamy ją na inne obszary. Identyfikacja wizualna. Tworzenie brandów. Customowe systemy podłączone pod stronę. Przygotowywanie contentu. Jeśli czegoś nie robimy sami, to znamy kogoś, kto zrobi to równie dobrze, jak my. Spójnie i bez stresu.

Mamy technologie, które zapracowały na popularność

Nietypowe systemy, o których nikt nie słyszał? Nie lubimy. Dziesiątki milionów użytkowników internetu nie mogą się mylić. Worpress to najpopularniejszy CMS na świecie, a my jesteśmy od niego ekspertami. Bootstrap to najlepsza technologia responsywna. Nie stosujemy niczego niesprawdzonego.

Znamy się na kalendarzu

Działamy od kwietnia 2011 roku. W tym czasie zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów. Tylko dwa oddaliśmy z opóźnieniem. Terminy są dla nas równie ważne, jak dla klientów. Wiemy, jak ich dopilnować.

Lubimy odbiory

Zanim oddamy realizację do odbioru, poddajemy ją obłędnie drobiazgowym testom wewnętrznym. Cel jest prosty: zero uwag na odbiorach. Klient otwiera prototyp i wszystko jest takie, jak chciał. Wróć! – lepsze. „Nie wiedziałam, że zamówiłam coś tak fajnego!” Usłyszane na odbiorach u jednego z naszych klientów.

Jeśli brzmi to interesująco, porozmawiajmy o szczegółach: Kontakt